✅ TOKARZ CNC – STYLE 350-510. HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

Praca na stanowisku

✅ Tokarz CNC – STYLE 350-510

Miejsce pracy

HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

Komunikujesz się na poziomie B1/B2 w języku angielskim lub holenderskim

Doświadczenie

Wymagane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU

Dla naszego klienta w Cruquius/ rejon Amsterdam poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC – STYLE 350-510

Opis oferty i firmy:

Jesteś doświadczonym tokarzem CNC? Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim?
Mamy dla Ciebie samochód służbowy i jednoosobowy pokój blisko miejsca pracy.
Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie.

Uwaga! Kandydat musi być samodzielnym tokarzem CNC.
Poszukujemy osoby programującej z pulpitu maszyny, niezależnie na jakim oprogramowaniu.
Kandydat zostanie przeszkolony wyłącznie w zakresie innego oprogramowania.
Nie zostanie on przeszkolony ani nauczony obsługi tej maszyny od podstaw.
Więcej informacji o tej maszynie znajdziesz tutaj:

O firmie:

Naszym klientem jest renomowana firma działająca na rynku od ponad 35 lat.
Zajmują się produkcją maszyn, przenośników taśmowych, platform, wywrotnic i stołów roboczych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym.

Twoje obowiązki:

Pracujesz samodzielnie na tokarce STYLE 510
Ustawiasz maszynę wybierając odpowiedni program, w razie potrzeby modyfikujesz
Robisz pomiary, korekty, wymianę narzędzi itp.
Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €2430 - €2690 netto miesięcznie przy 40 godzinach/ już po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 17:00 w piątki od 08:00 do 15:00.
Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży praca-dom-praca
Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Czego oczekujemy?

Doświadczenia w obsłudze uniwersalnej tokarki CNC typu STYLE/ sterowanie dowolne
Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
Potrafisz czytać rysunek techniczny i z nim pracować
Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki
Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
Posiadanie własnego transportu będzie plusem

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO)
dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.