O nas - Agencja pracy Marvel

Agencja pośrednictwa pracy Marvel Personal Consulting powstała w 2001 roku jako agencja doradztwa personalnego. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy uprawniający do pośrednictwa do pracy za granicą. Na stronie www.kraz.praca.gov.pl, znajdą Państwo licencjonowane agencje zatrudnienia. Nasza firma znajduje się w spisie agencji z terenu województwa zachodniopomorskiego, numer rejestru 401. Posiadamy także wpis do KvK (holenderska Izba Przemysłowo-Handlowa) pod numerem 57872198. Nasze biuro mieści się w Gryfinie (województwo zachodniopomorskie).

Praca w Holandii, Niemczech i Belgii.

Marvel Personal Consulting jest agencją wyspecjalizowaną w rekrutowaniu kandydatów do pracy w Holandii, Niemczech oraz Belgii. Zezwolenie na pracę na terenie tych krajów dla obywateli polskich nie jest wymagane. Poszukujemy pracowników niewykwalifikowanych, ale także specjalistów z różnych dziedzin. Oferujemy pracę w logistyce, przy zbieraniu zamówień/order picker, w produkcji, w branży metalurgicznej (zawody techniczne) i w ogrodnictwie.  Warunkiem wyjazdu jest posiadanie polskiego obywatelstwa (paszportu UE) oraz ukończone 18 lat. W większości ofert wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego. Posiadamy również oferty pracy dla osób bez znajomości języka obcego. Naszymi partnerami i Państwa mamy nadzieję przyszłymi pracodawcami, są biura pracy mogące się pochwalić dużym doświadczeniem na rynku pośrednictwa pracy. Posiadają certyfikat Rejestru Pracy Czasowej (RIA), są członkami Powszechnego Związku Przedsiębiorstw Pracy Czasowej (ABU), co gwarantuje w 100% legalną pracę.

Nasza oferta

Nasza oferta jest skierowana do polskich pracowników, ale i do zagranicznych pracodawców. Szukającym pracy oferujemy pracę stałą lub sezonową. Dla pracodawców wygodnym i ekonomicznym sposobem na uzupełnienie braków kadrowych jest oferta pracownika tymczasowego. Marvel zapewnia wykwalifikowany personel, przejmuje na siebie odpowiedzialność za rekrutację i selekcję pracowników, organizuje przejazd za granicę, podpisuje z pracownikiem umowę cywilno-prawną zgodną z właściwą ustawą. Stawiamy sobie za cel współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami i dobrymi pracownikami. W ten sposób wyrabiamy sobie dobre imię i zdobywamy renomę.