O nas

Agencja pośrednictwa pracy Marvel Personal Consulting powstała w 2001 roku jako agencja doradztwa personalnego. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy uprawniający do pośrednictwa do pracy za granicą. Na stronie www.kraz.praca.gov.pl, znajdą Państwo licencjonowane agencje zatrudnienia. Nasza firma znajduje się w spisie agencji z terenu województwa zachodniopomorskiego, numer rejestru 401. Posiadamy także wpis do KvK (holenderska Izba Przemysłowo-Handlowa) pod numerem 57872198. Nasze biuro mieści się w Gryfinie (województwo zachodniopomorskie).

Weszliśmy w skład Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Zatrudnienia. OKAP jest organizacją społecznie i gospodarczo pożyteczną, tj. stojącą na gruncie przestrzegania, respektowania i chronienia praw pracowników. Ma zapewnić przestrzeganie tego prawa przez inne agencje i egzekwowanie go przez urzędy kontrolne. W skład konwentu wchodzi obecnie ponad 50 firm, które oferują najwyższą jakość usług i troskę o dobro pracowników. 


Praca w Holandii i Niemczech

Marvel Personal Consulting jest agencją wyspecjalizowaną w rekrutowaniu kandydatów do pracy w Holandii oraz w Niemczech. Zezwolenie na pracę na terenie obu krajów dla obywateli polskich nie jest wymagane. Oferujemy pracę w Holandii głównie w magazynach/logistyce, przy zbieraniu zamówień/orderpicker, a także w ogrodnictwie, oraz poszukujemy specjalistów (np. elektryków, elektromonterów, hydraulików-monterów CO, dekarzy, tokarzy, programistów i frezerów CNC, malarzy, spawaczy MIG-MAG) dla pracodawców niemieckich. Przyjmujemy kandydatury osób niewykwalifikowanych, ale preferujemy osoby z doświadczeniem zdobytym na terenie Holandii lub Niemiec. Warunkiem wyjazdu jest ukończone 18 lat oraz kontakt z jednym z naszych biur. W większości ofert pracy na terenie Holandii wymagamy komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niderlandzkiego. W przypadku ofert na terenie Niemiec wymagamy swojego auta na dojazd do pracy i dobrej znajomości niemieckiego.

Naszymi partnerami i Państwa mamy nadzieję przyszłymi pracodawcami, są głównie holenderskie biura pracy mogące się pochwalić kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku pośrednictwa pracy, działające na terenie całej Holandii. Posiadają certyfikat Rejestru Pracy Czasowej (RIA), są członkami Powszechnego Związku Przedsiębiorstw Pracy Czasowej (ABU). Na trenie Niemiec współpracujemy z agencjami pośrednictwa pracy, będącymi członkami IGZ (Niemieckie Zrzeszenie Pracowników Tymczasowych), co gwarantuje w 100% legalną pracę. Większość naszych pracowników kierujemy do pracy w rejonie Aalsmeer pod Amsterdamem, Alkmaar, Almere, Dronten, Eindhoven, Leeuwarden, Lelystad, Obdam, Tilburga, Roermond, Rotterdamu, Venlo oraz Zwolle. Na terenie Republiki Federalnej Niemiec nasi pracownicy są kierowani do pracy głównie na terenie Bawarii. Liczba osób zatrudnionych za pośrednictwem naszego biura stale rośnie. W 2004 roku skierowaliśmy do pracy 438 osób, natomiast w 2008 roku już 773 osoby. 

Nasza oferta 

Nasza oferta jest skierowana do polskich pracowników, ale i do zagranicznych pracodawców. Szukającym pracy oferujemy pracę stałą lub sezonową.
Dla pracodawców wygodnym i ekonomicznym sposobem na uzupełnienie braków kadrowych jest oferta pracownika tymczasowego. Marvel zapewnia wykwalifikowany personel, przejmuje na siebie odpowiedzialność za rekrutację i selekcję pracowników, organizuje przejazd za granicę, podpisuje z pracownikiem umowę cywilno-prawną zgodną z właściwą ustawą. Stawiamy sobie za cel współpracę z zaufanymi i sprawdzonymi przedsiębiorstwami i dobrymi pracownikami. W ten sposób wyrabiamy sobie dobre imię i zdobywamy renomę.