SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH. HOLANDIA, Amersfoort

Praca na stanowisku

SERWISANT MASZYN DRUKARSKICH

Miejsce pracy

HOLANDIA, Amersfoort

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki komunikatywny

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku (wymagane)

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla jednego z naszych klientów w Amersfoort (3811) poszukujemy osób na stanowisko:

Firma specjalizuje się w druku wysokiej jakości opakowań papierowych i plastikowych używanych w przemyśle spożywczym.

Twoje obowiązki:

Konserwacja maszyn drukarskich

Wymiana części, naprawa awarii maszyn i instalacji

Rozwiązywanie problemów technicznych

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 i 14:00 – 22:00 – system dwuzmianowy.

Czego oczekujemy?

Wykształcenia technicznego ( mechanika i/lub elektrotechnika)

Doświadczenia jako serwisant maszyn przemysłowych

Wiedzy i doświadczenia w zakresie oprogramowania Siemens Step7 będzie dodatkowym atutem

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

Podstawowej umiejętności w zakresie spawania metodą MIG/MAG lub TIG

Uprawnienia na wózek widłowy/wózek wysokiego składowania będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- €3300 – €3800 euro netto miesięcznie (+/- €760 – €870 euro netto tygodniowo) w zależności od doświadczenia

Podana powyżej stawka powstała po odliczneiu kosztów zakwaterowania w pokoju 1. os. i podatku

Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin

20 płatnych dni urlopowych w roku, nie uwzględnionych w tygodniowe wynagrodzenie

Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w domu rodzinnym

Rekompensata kosztów podróży

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłata wynagrodzeń co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Osobistego koordynatora w razie pytań i problemów