✅ REACH TRUCK OPERATOR. HOLANDIA, Oosterhout/Nijmegen i Heerenveen

WAŻNE

Dział chłodnia (cooling): Ooosterhout/rejon Nijmegen i Heerenveen

Wymagane prawo jazdy kat. B.

Praca na stanowisku

Reach truck operator

Miejsce pracy

Holandia, Ooosterhout/rejon Nijmegen i Heerenveen

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski/ lub niderlandzki

Doświadczenie

Minimum rok doświadczenia + certyfikat holenderski (lub europejski)

Prawo jazdy

Kategoria B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikat KRAZ 401.

Dla naszego klienta firmy Lidl poszukujemy pracowników na stanowisko:

REACH TRUCK OPERATOR.

Opis stanowiska pracy:

UWAGA! Praca równiez w soboty!

Do wyboru 2 działy (PRACA JEDNOZMIANOWA):

DZIAŁ CHŁODNY: to dział KOELING o temperaturze od 0 do -5 stopni. To dział z mięsem, nabiałem, sałatkami, warzywami.

DZIAŁ MROŹNY: DEEP FREEZ to dział z mrożonkami i temperaturą do -25 stopni. NA TYM DZIALE JEST WIĘCEJ PRZERW I SĄ ONE CZĘŚCIEJ NIŻ STANDARDOWO! + EXTRA DODATEK DO ZIMNA 8% !

Praca na otwartym wózku RT Jungheinrich. Każdy pracownik otrzyma odpowiedni ubiór, który pozwoli pracować komfortowo i ciepło. Kandydat musi mieć doświadczenie w prowadzeniu wózka z długimi widłami, musi potrafić ściągać palety na min. 4 poziomach. Obowiazkowa rozmowa rekrutacyjna w biurze w Dronten.

Co oferujemy?

Stawka od 24 roku życia € 15,30 + ADV +8,10% € 16,53/h brutto + dodatki zmianowe

Dodatki zmianowe na obu działach:

Pn- Pt: 20:00 – 22:00 125% (€16,20)

Pn- Pt: 22:00- 06:00 150%  (€19,44)

So: 6:00 – 18:00 130%      (€16,85)

So: 18:00 – 06:00 150%     (€19,44)

+ stały dodatek ADV do kazdej godziny:8.01%

+ EXTRA DODATEK DO ZIMNA 8% mroźnia

Niedziela 200%

Święta 200%

Nadgodziny 135%

- Pełen etat

- Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy auta służbowego

- Abeos refunduje koszty transportu: € 4,61/dziennie

- Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%

- Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane na koncie wewnętrznym pracownika

  i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)

- Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)

- Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

- Zapewniony transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu powyżej 10 km :

11 - 15 km -3,16 € dziennie

16 - 20 km -3,79 €dziennie

21 <    km -5,69 €dziennie

Nasze oczekiwania:

CV w j.angielskim

Spotkanie/ rozmowa kwalifikacyjna w biurze agencji w Dronten

Minimum rok doświadczenia jako operator RT (holenderski lub europejski certyfikat)

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność OD ZARAZ na dłuższy okres czasu