PRACOWNIK SZKLARNIOWY. HOLANDIA, Zutphen

Praca na stanowisku

Pracownik szklarniowy

Miejsce pracy

HOLANDIA, Zutphen

Znajomość j. obcego

Mile widziany

Doświadczenie

Mile widziane

Prawo jazdy

Kategoria B. wymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w miejscowości Zutphen (7205) poszukujemy osób do pracy w szklarni przy kwiatach doniczkowych

Rozpoczęcie pracy: OD ZARAZ

Zakwaterowanie: zorganizowane

Opis stanowiska:

Praca w szklarni przy kwiatach doniczkowych

Czego oczekujemy?

-prawa jazdy kat. B

-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

-mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Co oferujemy:

Stawka € 11,75/h brutto

Pełen etat: (42 godzin tygodniowo platne 100% stawki podstawowej, od godziny 43 i w soboty platne 135 % stawki podstawowej)

- zakwaterowanie 104,00 € tygodniowo

- ubezpieczenie 33,51 € tygodniowo

- dojazd do pracy, organizujemy przewóz

- € 10,00 tygodniowo dodatku dla kierowcy

- opiekę polskich koordynatorów

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz