PRACOWNIK SZKLARNI. HOLANDIA, Ens

Praca na stanowisku

PRACOWNIK SZKLARNI

Miejsce pracy

HOLANDIA, Ens

Znajomość j. obcego

Mile widziana/ nie wymagana

Doświadczenie

Mile widziane na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kategoria B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU

Dla naszego klienta  m.in. w Ens (8307) poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska pracy:

Praca przy maszynie do sadzenia sadzonek, przy pielęgnacji posadzonych już roślin, lub przygotowywaniu i pakowaniu zamówień.

Szklarnie znajdują się w czterech lokalizacjach, przy dwóch sąsiadujących ze sobą ulicach. Praca przy kwiatach doniczkowych w zależnosci od sezonu poczynajac od bratków na wiosnę, a kończąc na gwiazdach betlejemskich w grudniu.

Zakwaterowanie: Dronten/Zwartsluis/Marknesse

Nasze oczekiwania:

Motywacja do pracy

Mile widziane doświadczenie w pracach szklarniowych/ nie wymagane

Znajomość języka obcego jest mile widziana/ nie wymagana

Co oferujemy?

Stawkę: € 11.75/h brutto od 18 r. ż.

Możliwość nadgodzin

Cotygodniowe wypłaty

Bezpłatny transport do pracy

Dopłatę €10,00 tygodniowo dla kierowcy

Ubezpieczenie zdrowotne € 28,98 tygodniowo

Zakwaterowanie firmowe €102 tygodniowo

Zwrot kosztów dojazdu autem prywatnym: 1 os. w aucie: € 0,16/km w obie strony, od 2 os.: € 0,19/km

Opiekę polskich koordynatorów

Pracę w solidnej, renomowanej firmie, od 50 lat na rynku pośrednictwa pracy