✅ PRACOWNIK PRODUKCJI/ PAKOWANIE. HOLANDIA, Wezep

WAŻNE

Prawo jazdy kat. B warunek konieczny

Praca na stanowisku

✅ PRACOWNIK PRODUKCJI/ PAKOWANIE

Miejsce pracy

HOLANDIA, Wezep

Znajomość j. obcego

Podstawy angielski A1

Doświadczenie

Mile widziane/ niewymagane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Wezep (8091), producenta mięsa drobiowego, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI / PAKOWACZ

Opis stanowiska pracy:

Praca w Holandii w miejscowości Wezep.
Praca na zakładzie zajmującym się obróbką mięsa drobiowego.
Do obowiązków pracownika należy pakowanie surowego i marynowanego mięsa,
obsługa maszyn oraz dokładanie mięsa do maszyn tnących i marynujących.
Praca na jedną zmianę, praca w godzinach od 7:00- 16:00, w temperaturze około +7 stopni.
Na firmie nie używamy lakierów do paznokci, kolczyków, biżuterii i sztucznych rzęs, ograniczone użycie kosmetyków i perfum

Start pracy:
od zaraz

Co oferujemy?

Stawkę godzinową podstawową €13.27 brutto/h - bez wiekówki
Przy 40h po odjęciu kosztów mieszkania i ubezpieczenia około € 1400/1500 miesięcznie na konto
Dodatki: Po godz. 19:00 127%, sobota: 113%, nadgodziny: 123%
Wypłaty tygodniowe
Legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu NBBU CAO
Regularne godziny pracy 38/40 h tyg.
Zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)
Transport do pracy (służbowy samochód lub rower)
Ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)
Dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%)

Nasze oczekiwania:

Znajomość angielskiego (podstawowa A1/A2)

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.