✅ PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW. HOLANDIA, Voorthuizen/ Amersfoort

WAŻNE

Nie wymagamy znajomości angielskiego i prawa jazdy

Praca na stanowisku

✅ PRACOWNIK PRODUKCJI KARTONÓW

Miejsce pracy

HOLANDIA, Voorthuizen/ Amersfoort

Znajomość j. obcego

Niewymagane

Doświadczenie

Mile widziane/ produkcja

Prawo jazdy

Niewymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w 3781 Voorthuizen, producenta kartonów, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

Składanie kartonów, zszywanie, pakowanie

Uwaga! Dokładny zakres obowiązków zostanie określony pracownikowi
na miejscu, ale musi być przygotowany, że może wykonywać każdą z ww
funkcji

Nasze oczekiwania:

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
· Angielski niewymagany
· Prawo jazdy niewymagane

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 13,27 brutto/h
- 42 godziny tyg.
- Stabilna praca na 1 zmianę
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Gosœlinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.