✅ ORDER PICKER SLIGRO. HOLANDIA, VEGHEL / EINDHOVEN / DEN BOSCH.

Praca na stanowisku

✅ ORDER PICKER SLIGRO

Miejsce pracy

✅ HOLANDIA, VEGHEL/EINDHOVEN/DEN BOSCH.

Znajomość j. obcego

Angielski / niderlandzki B1

Doświadczenie

Minimum 6 mc-y w logistyce

Prawo jazdy

Kat. B lub własne lokum i transport do pracy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY PRACOWNIKÓW DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w m. Veghel (5466 BZ)/rejon EINDHOVEN (5611) poszukujemy pracowników na stanowisko:

ORDER PICKER MROŹNIA/ temperatura około -20 stopni C

Twoje zadania:

• Zbiórka zamówień/ artykułów spożywczych i nieżywnościowych za pomocą wózka EPT i skanera linii papilarnych
• Dokładne sprawdzanie czy zebrałeś odpowiednie produkty
• Prawidłowe rozmieszczenie zebranych produktów i przekazanie do działu ekspedycja
• Utrzymanie czystości w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:

- Prawo jazdy kat. B lub własne lokum i transport do pracy w rejonie Veghel
- Referencje (lub kontakt do koordynatora) od ostatniego pracodawcy
- Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 6 mc-y
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) lub holenderskiego (A2)
- Motywacja do pracy

Co oferujemy:

• Stawka €13,81 + dodatek za mroźnię € 1,19/h, razem stawka € 15,00/h brutto/ od 21 r.ż.
• Umowa o pracę holenderska
• Praca na 1/2 zmiany: 36 godzin tyg. + nadgodziny wg. zapotrzebowania
• Godziny pracy:
Zmiana poranna będzie rozpoczynać się w godzinach 6:00 / 8:00 do 14:30 / 16:30
Zmiana popołudniowa będzie rozpoczynać się w godzinach 13:30 / 15:30 do 23:00 / 00:30

• Stawki zgodne z odpowiednim holenderskim (od 21 r.ż.)
+ Dodatki zmianowe: 125% (pon. - pt. -w godzinach 04.00 - 06.00 and 19.00 - 22.00)
150% ( pon. -pt. - w godzinach 22.00 - 04.00, sobota 0.00 - 12.00)
125% od poniedziałku do piątku w godzinach 04.00 - 06.00 i 19.00 - 22.00
150% od poniedziałku do piątku w godzinach 22.00 - 04.00, sobota w godzinach 0.00 - 12.00
200% sobota po godzinie 12.00 oraz całe niedziele i święta

- Zakwaterowanie € 121,00 tyg.
- Ubezpieczenie zdrowotne € 35,58 tyg.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy!