OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ. HOLANDIA, Nuth / Maastricht

Praca na stanowisku

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy

HOLANDIA, Nuth / Maastricht

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki poziom B1

Doświadczenie

Mile widziane

Prawo jazdy

Kategoria B mile widziane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Nuth/ rejon Maastricht, specjalizującego się w produkcji i pakowaniu wysokiej jakości wyrobów mięsnych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praca dwuzmianowa

Godziny pracy to 06.00-14.30 lub 14.30-23.00

Twoje zadania:

Pracujesz w środowisku produkcyjnym i jesteś szkolony jako Operator w ramach osobistego planu treningowego.

Na tym stanowisku zarządzasz jedną z 7 linii produkcyjnych.

Zaczynasz od budowy i ewentualnie przebudowy linii, ustawiasz linię, przygotowujesz produkty i materiały opakowaniowe oraz przetwarzasz je, dbając o związane z tym rejestracje.

Swoją pracę wykonujesz zgodnie z ustalonymi procedurami z zakresu higieny i bezpieczeństwa (kodowanie i sprzątanie) oraz dbasz o porządek i czystość na terenie oddziału.

Podczas pracy często wchodzisz w interakcje z kolegami z działu wysyłki, pakowania i etykietowania.

Wspólnie zapewniacie, że produkty zostaną dostarczone do klienta z najwyższą starannością.

Krótko mówiąc, wszechstronna funkcja, w której angażujesz się w różne działania.

Czego oczekujemy?

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy kat. B mile widziane

Komunikatywnej znajomości j.angielskiego lub niderlandzkiego

Co oferujemy?

Pełen etat: 38 godzin tygodniowo

Stawkę € 14,00 €/ h brutto

Zakwaterowanie € 117,50 brutto tygodniowo (ok.93,00 netto tyg.)

Ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo

Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania

Bezpłatny wynajem roweru służbowego

Możliwość długotrwałej wspólpracy z możliwością otrzymania kontraktu bezpośrednio z zakładem pracy

Umowę w j.polskim

Pracę w renomowanej, stabilnej firmie