OPERATOR CNC/ FREZER. BELGIA, Temse

Praca na stanowisku

Operator CNC/ frezer

Miejsce pracy

Belgia, Temse

Znajomość j. obcego

Angielski na poziomie B1

Doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie i znajomość sterowania typu Heidenhain 640, 460

Prawo jazdy

Mile widziane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta – firmy specjalizującej się w produkcji niestandardowych konstrukcjach maszyn, pracach tokarskich i frezerskich oraz konstrukcjach blaszanych ze stali i stali nierdzewnej do przemysłu  ciężkiego,  farmacji, czy przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CNC/ Frezer

Wynagrodzenie: € 3350 brutto/miesiąc

Twoje zadania:

Ustawianie, obsługa i programowanie frezarek numerycznych CNC, produkujących konstrukcje stalowe dla przemysłu lądowego lub morskiego

Ustawianie parametrów biorąc pod uwagę charakter operacji, program i zużycie  narzędzi (frezów, dłut wiertarskich)

Programowanie serii konstrukcji metalowych zgodnie z planami i specyfikacją produktu

Dokładne i analityczne czytanie rysunków technicznych

Co oferujemy?

Umowę o pracę na warunkach belgijskich, kontrakt bezpośredni z pracodawcą

Wynagrodzenie miesięczne: € 3350,00 brutto (około € 2100,00 netto)

Wymiar pracy: 39 godzin  tygodniowo + nadgodziny

Bezpłatne mieszkanie i transport do pracy przez okres pierwszych 3 miesięcy

Bon żywnościowy 8 € – za każdy dzień roboczy

Dodatek wakacyjny-  brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną-  (8,33 % rocznych zarobków brutto)

– pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Czego oczekujemy?

Wykształcenia technicznego, min. zawodowego

Kilkuletniego doświadczenia w obsłudze dużych maszyn CNC -frezarek

Znajomości sterowania typu Heidenhain, 640, 460  (Correa, Skoda, Mekof,  X axis e.g. 8000mm, Y axis 1500mm and Z axis 3000mm).

Umiejętności dobierania odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania

Obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych

Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

* Prosimy o cv w języku angielskim

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz