MECHANIK SERWISU WÓZKÓW WIDŁOWYCH – 2800 EUR netto NIEMCY– (13581) Berlin Spandau

Miejsce pracy

NIEMCY– (13581) Berlin Spandau lub Burg/Magdeburg

Znajomość j. obcego

Niemiecki minimum poziom B1/B2

Doświadczenie

Minimum 1/2 lata na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B + własne auto lub własne lokum w Berlinie

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w Berlinie (Spandau) - firmy zajmującej się intralogistyką w Berlinie i Brandenburgii, dysponującej wydajnymi wózkami widłowymi, urządzeniami magazynowymi, technologią czyszczenia i mobilnymi urządzeniami grzewczymi-
poszukujemy osób na stanowisko:

MECHANIK SERWISU WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Zakres obowiązków:

Samodzielne wykonywanie napraw i konserwacji nowych i używanych wózków przemysłowych
Serwis w warsztacie stacjonarnym lub na miejscu u klienta
Naprawy obejmują wózki widłowe elektryczne, gazowe i wysokoprężne marek, między innymi:
Toyota, BT, Manitou, Combilift, Baumann Cavaion, Votex-Bison, Svetruck, Faraone
Przeprowadzanie inspekcji UVV
Przeprowadzanie testów szczelności gazowej
Niezależna obsługa elektronicznych katalogów części zamiennych
Praca na 1. zmianę 7.00-16.00
Możliwość nadgodzin w przypadku większej ilości zleceń

Profil kandydata:

Minimum 1/2 lata oświadczenia zawodowego jako mechanik wózków widłowych, lub mechanik maszyn, itp.
Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1/B2
Własne auto na dojazd do pracy/ lub własne lokum w Berlinie

Co oferujemy?

Wynagrodzenie około € 2800,00 netto miesięcznie
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym
Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Bonus paliwowy
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Niemiecka umowa o pracę
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 150,00 tyg.