KIEROWNIK BUDOWY (SITE MANAGER). BELGIA, Harelbeke/Gandawa

Praca na stanowisku

KIEROWNIK BUDOWY (SITE MANAGER)

Miejsce pracy

BELGIA, Harelbeke/Gandawa, oraz możliwość delegacji do Holandii, lub Francji

Znajomość j. obcego

Angielski B2

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

 

Dla naszego klienta w Harelbeke, firmy działającej na terenie m.in. Belgii, Francji, Holandii, firmy będącej wiodącym dostawcą projektów przemysłowych w zakresie przechowywania, transportu i przetwarzania ciał stałych, cieczy i gazów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

 

KIEROWNIK BUDOWY (SITE MANAGER)

 

Opis stanowiska pracy:

 

Jako kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za organizację i koordynację różnych usług i podwykonawców zaangażowanych na placach budowy.
Zapewniasz terminową realizację każdego projektu zgodnie ze zobowiązaniami umownymi i zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa, jakości i środowiska.
Monitorujesz zatrudnienie w zależności od priorytetów i upewniasz się, że wszystkie dokumenty (takie jak inspekcje, pozwolenia (na pracę), certyfikat VCA itp.) są aktualne.
Bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy, trwale rozwiązujesz problemy techniczne i w razie potrzeby sterujesz pracownikami i podwykonawcami.
Działasz jako kluczowa postać pomiędzy klientem, pracownikami i podwykonawcami na budowie oraz współpracownikami w biurze.
Jesteś w stałym kontakcie z Project Managerem i dbasz o płynne raportowanie.

 

Nasze oczekiwania:

 

Wykształcenie na poziomie licencjat/magister inżynier lub równorzędne/ kierunek: Mechanika-elektromechanika, lub Budownictwo – kierunek techniczny.
Co najmniej 3 lata doświadczenia jako kierownik budowy lub na podobnym stanowisku
Umiejętność motywowania swojego zespołu, dobra organizacja pracy
Mile widziane doświadczenie w branży metalowej, budowlanej lub podobnej
Język angielski na poziomie minimum B2
Prawo jazdy kat. B
Otwartość na pracę w delegacji zagranicznej (poza Belgią)
Mile widziany certyfikat VCA-Vol lub chęć jego uzyskania

 

Co oferujemy?

 

Stałe godziny pracy: 40h/tydz
Wypłata miesięczna
Wynagrodzenie brutto - miesięcznie 4000 do 5000€
Szacunkowe miesięczne wynagrodzenie netto +/- 2500€ - 3000€
Dodatki do ww kwot (około € 300,00 miesięcznie) to:
Bony na posiłki: 8 € dziennie (1,09 - 6,91) = +/- 160 € miesięcznie
Dodatek do wynagrodzenia (tzw. KEW) 125€/miesiąc - netto
Samochód firmowy + karta na paliwo
Ubezpieczenie zdrowotne/ szpitalne
Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

Zakwaterowanie:


· Pracodawca zapewnia przez pierwsze 3 miesiące bezpłatne zakwaterowanie. Pracownik ma obowiązek zapłacić podatek od „bezpłatnego mieszkania”.
Zakładamy, że będzie to wynosić od 200 do 400 euro miesięcznie. Pracownik ma 3 miesiące na znalezienie własnego zakwaterowania, które będzie już opłacał samodzielnie

 

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Zadzwoń teraz