Zarejestruj się

Witamy na stronie biura pracy Marvel Personal Consulting. Szukasz pracy w Holandii od zaraz? Na 6-8 tygodni lub na cały rok? Dla Ciebie i dla kolegi, lub koleżanki? Dobrze trafiłeś! Zarejestruj się, to zajmie zaledwie kilka minut... Po rejestracji wg. poniższej instrukcji znajdziesz się w naszej bazie danych. Skontaktujemy się po dopasowaniu odpowiedniej oferty.

 

Oferujemy legalną pracę w Holandii, w różnych sektorach; praca na magazynie, produkcja, ogrodnictwo i nie tylko. Wszystkie nasze oferty znajdują się na naszej stronie głównej www.marvelpc.pl. Posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy, nr. KRAZ 401. Działamy od 2001 roku. Przed wyjazdem podpisujemy umowę w j. polskim. Organizujemy przejazd i zapewniamy zakwaterowanie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi pracodawcami.

 

Zalecamy ponowną rejestrację w przypadku braku reakcji z naszej strony w ciągu kilku dni, jednak zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami. W razie pytań zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii czynnej od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Telefon +48 91 880 81 00.

 

Zapraszamy!

Imię i nazwisko *
Data urodzenia *
Numer telefonu prywatny (bez spacji) *
Numer telefonu kontaktowy/ rodzina (bez spacji) *
Adres e-mail *
Znajomość języka *
Poziom znajomości języka *
Załącz CV (ułatwi to proces rekrutacji)
Przeglądaj pliki Nie wybrano pliku
Prawo jazdy *
Kategoria prawa jazdy
Czy jest/są osoba/osoby z którą chciałabyś/chciałbyś pracować, która również do nas aplikowała? *
Podaj jej/jego imię i nazwisko oraz nr tel
Planowany termin rozpoczęcia pracy *
Planowany termin zakończenia pracy *
Czy posiadają Państwo swoje auto, i zgodziliby się na dowóz do pracy innych osób? (płatna kilometrówka)
TAK
NIE
W jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie? Gdzie znaleźli Państwo naszą ofertę?
Facebook
Na stronie niedziela.nl
W wyszukiwarce internetowej (Google)
W inny sposób (prosimy poniżej podać jaki?) np. “od znajomych“. Na innej stronie www (jakiej?). Prosimy wpisać poniżej adres www
Adres strony internetowej lub w jaki inny sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie

Administratorem danych osobowych jest Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski, z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane kontaktowe: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefon : 0048 91 88 08 100. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit.  a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., dla potrzeb rekrutacji oraz przekazywania potencjalnym pracodawcom zagranicznym w celu ewentualnej weryfikacji prawdziwości zawartych w formularzu informacji. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. (Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu).  Podanie danych jest dobrowolne, ale zgody poniższe są niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski moich dodatkowych danych osobowych w celu poszukiwania ofert pracy za granicą i pośrednictwa w znalezieniu zatrudnienia w zakresie danych osobowych wskazanych w formularzu i załącznikach do niego. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Zgoda ta jest jednak niezbędna do realizacji wskazanego celu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak przez okres nie dłuższy niż 2 lata od dnia przesłania mailem niniejszego formularza. Osobie, której dane dotyczą przysługuje w tym zakresie prawo żądania usunięcia danych osobowych w każdym czasie.