WULKANIZATOR W SERWISIE OPON. HOLANDIA, Zaandam/Zwolle/Hardewijk/Woerden

WAŻNE

Start pracy 07.10, 14.10 i 21.10

Praca na stanowisku

Wulkanizator w serwisie opon

Miejsce pracy

Cała Holandia

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski

Doświadczenie

Mile widziane/ nie wymagane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Obecnie dla naszego klienta posiadającego sieć serwisową na terenie Holandii poszukujemy osób do pracy w serwisie wymiany opon na stanowisku;

WULKANIZATOR

Praca  w miejscowościach:

ZWOLLE (8031)

HARDERWIJK (3846)

WOERDEN (3440)

SCHIPHOL (1118)

NIEUWEGEIN (3439)

NIJMEGEN

HEERENVEEN

AMSTERDAM ZO (1046)

ARNHEM (6826)

APELDOORN (7322)

DRACHTEN

LEEUWARDEN (8938)

DOETINCHEM (7006)

LICHTENVOORDE

ELST (6662)

EMMELOORD (8304)

RAALTE

Opis oferty:

Praca na tym stanowisku jest pracą sezonową. Okres letni (marzec do czerwca) oraz okres zimowy (październik do połowy grudnia). Istnieje możliwość powrotu na kolejny sezon oraz opcja otrzymania wyższej stawki. Pracujesz w dużym, nowoczesnym zakładzie wulkanizacyjnym.

Przed rozpoczęciem pracy organizowane są 2-dniowe szkolenia. Mają miejsce w Amsterdamie lub Nieuwegein.

Godziny za kurs wypłacane są jako godziny za pracę.

Po ukończeniu szkolenia kandydat otrzymuje certyfikat ukończenia ważny w całej UE

Miejsce pracy może się zmienić w zależności od ilości zamówień. Może to być cała Holandia.

Bardzo mile widziane osoby z prywatnych zakwaterowań z ww. lokalizacji

Jeżeli kandydaci będą chcieli zostać w pracy po zakończeniu kontraktu w Euromaster oferujemy pracę w firmach, gdzie mamy najwyższe stawki i pracę na długi okres czasu.

Przykładowe oferty to: zbieranie zamówień /magazyn Lidl, fabryka dywanów Betap, produkcja/pakowanie Vivera, produkcja w firmie Saturn

Twoje zadania:

- Wymiana opon

- Wyważanie kół

- Wymiana felg

- Dostarczenie samochodu od/do klienta

- Pracownicy mają kontakt zarówno z osobami przyjeżdżajacymi na wymianę opon jak i z klientem, często muszą wjechać autem do zakładu

- Praca w centrum serwisowym, prace pomocnicze, naprawa opon, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe

Czego oczekujemy?

- Prawa jazdy kat. B

- Komunikatywnej znajomość języka angielskiego

- Sprawności fizycznej

- Motywacji do pracy

Co oferujemy?

- Stawkę godzinową € 12,39/h bez stawki wiekowej (od 18. roku życia)

  UWAGA! Kandydaci , którzy chcieliby wrócic do tej firmy z poprzedniego sezonu (lub z dużym doświadczeniem) stawka do negocjacji

- Pełen etat

- Normowane godziny pracy: praca od godziny 7:00 do 17:00, 38h/tydzień, nadgodziny (powyzej 38h) płatne 125%

- Pracę od  08 : 30 do  17 : 30 / czasami również w soboty

- Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy

- Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%

- Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane na koncie wewnętrznym pracownika

i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)

- Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)

- Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

- Zapewniony transport do pracy

- Opiekę polskich koordynatorów

- Pracę w solidnej, renomowanej firmie