TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU / MECHANIK MASZYN. BELGIA, Duffel/ Antwerpia

Praca na stanowisku

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU / MECHANIK MASZYN

Miejsce pracy

BELGIA, Duffel / rejon Antwerpii

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie A2/B1

Doświadczenie

Kilka lat na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Prawo jazdy kat. B (własne auto mile widziane)

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta z 50-letnim doświadczeniem w z sektora ogrodniczym w m. Duffel/ rejon Antwerpii, poszukujemy osoby na stanowisko:

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU/ MECHANIK MASZYN

 Opis stanowiska:

* Wraz z pozostałymi członkami zespołu jesteś odpowiedzialny za codzienne naprawy i konserwację maszyn

* Naprawa i konserwacja maszyn i instalacji (instalacji natryskowych, przenośników, wózków widłowych, maszyn czyszczących, maszyn układających doniczki)

* Zapewnienie wsparcia technicznego dla działów produkcyjnych

* Uczestniczyć w systemie interwencji i dyżurów

* Rozwiązywanie awarii tak szybko, jak to możliwe, aby miały one jak najmniejszy wpływ na produkcję

 Czego oczekujemy?

* Preferowane wykształcenie techniczne (mechanika, elektronika lub mechanika samochodowa/maszyn)

* Komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie A2/B1

* Prawa jazdy kat. B (własne auto mile widziane)

* Doświadczenia na ww stanowisku

* Doświadczenia w naprawach elektrycznych

* Doświadczenia w pracach mechanicznych; montaż- demontaż łożysk, zębatek, łańcuchów itp.

* Elastyczności i samodzielności

* Gotowości do pracy w godzinach nadliczbowych w okresach wzmożonego ruchu

 Co oferujemy?

* Zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach

* Gwarantowane 38 h pracy tygodniowo z możliwością nadgodzin

* Stawkę: od € 17,00 do €21,00/h brutto / w zależności od doświadczenia

(co daje około € 522,00 netto tygodniowo przy stawce € 17,00 brutto i € 620,00 netto tyg. przy stawce € 21,00)

* Pracę na 1 zmianę w godzinach: 7.00-16.30

* Dodatkowe € 25,00 za każdy dzień dyżuru/ około 2 razy w miesiącu

* Możliwość przejścia na stały kontrakt z firmą (po przepracowanym roku).

* Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy).

* Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie.