TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU. BELGIA, Westerlo

Praca na stanowisku

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy

Belgia, Westerlo

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski

Doświadczenie

Doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w sektorze spożywczym

Prawo jazdy

Kat. B mile widziane

Stanowisko: Technik utrzymania ruchu w fabryce produkującej lody

Twoje zadania:

Utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i instalacji przemysłowych zarówno pod kątem koniecznych napraw jak i działań prewencyjnych

Przeglądy techniczne, diagnoza i usuwanie usterek linii produkcyjnej

Naprawy elektryczne i mechaniczne maszyn i instalacji na terenie zakładu

Montaż nowych, oraz regulacja istniejących maszyn pod kątem produkcji różnych produktów: lodów, kremów itp.

Praca w systemie 2- zmianowym, lub na stałej zmianie nocnej

Co oferujemy?

Zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach

Możliwość przeszkolenia osób z mniejszym doświadczeniem

Stawkę: od € 15.50 do € 18/h brutto (do € 510,00 netto tyg.)

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Dodatki zmianowe: I zmiana: +0,52€ brutto/h, II zmiana: +0,59 € brutto/h, nocki: +2,04 € brutto/h

Bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € – wkład własny pracownika – wypłacane po przepracowaniu 65 dni

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4175 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).

Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2262 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Gwarantowane 37,5 h pracy tygodniowo

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego: 9 euro miesięcznie

Czego oczekujemy?

Wykształcenie technicznego / kierunkowe

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, sterowników PLC i automatyzacji

procesów

Znajomości narzędzi: Megger, PT100, falownik, termopara

Prawo jazdy kat. B mile widziane

* Prosimy o cv w języku angielskim