TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU. BELGIA, Londerzeel

WAŻNE

Wymagana znajomość j. francuskiego. Oferujemy prowizję za polecenie kandydata na to stanowisko, który rozpocznie pracę za naszym pośrednictwem.

Est-ce que tu parles français? Ceci est une offre pour vous! Offre d'emploi également pour les candidats de l'extérieur de l'Union européenne.

Praca na stanowisku

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy

BELGIA, Londerzeel

Znajomość j. obcego

Komunikatywny francuski, oraz angielski

Doświadczenie

Znajomość zautomatyzowanego procesu produkcyjnego

Prawo jazdy

Mile widziane

Dla naszego Klienta – wywodzącego się ze Szwecji lidera w dziedzinie wyrobu produktów piekarniczych - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Technik utrzymania ruchu (branża spożywcza)

Miejsce pracy: Londerzeel, Belgia

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

Będziesz odpowiedzialny za zagwarantowanie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie bezawaryjnego i bezpiecznego działania instalacji

Rozwiązywał problemy i przeprowadzał konserwację trzech linii produkcyjnych i infrastruktury w obrębie zakładu produkcyjnego;

Pracował na stanowisku eksperta technicznego, ściśle współpracując z kolegami z produkcji, zapewniając wymagane wsparcie i doradztwo

Uruchamiał i wdrażał rozwiązania w zakresie wydajności, jakości i bezpieczeństwa produkcji w oparciu o analizę bieżącej sytuacji

Twoje zadania?

Przygotowanie całego w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego- od wyrabiania ciasta, wyrastania, pieczenia i mrożenia, do pakowania chlebów;

Realizowanie planów produkcji z wykorzystaniem surowców, maszyn z zastosowaniem wszystkich obowiązujących norm i standardów jakości i bezpieczeństwa;

Zarządzanie i motywowanie współpracowników na linii produkcyjnej;

Obsługa maszyn, rozwiązywanie problemów i wykonywanie niektórych zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą pod okiem Mechanika/serwisanta utrzymania ruchu

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Stawkę od 18,37 € brutto/h/ + dodatki zmianowe co daje łącznie: € 18,83 (I zmiana) € 18,89 (II zmiana) € 22,04 (nocki)

Wynagrodzenie netto miesięcznie to od około € 2020,00 do € 2250,00

Zapewniamy zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę (pierwsze 3 mce)

Pracę na 1 i 2 zmianie lub na stałej zmianie nocnej

Bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3300 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2000 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego;

Gwarantowane 38 h pracy tygodniowo

Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

Opiekę polskiego koordynatora

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego

Czego oczekujemy?

Dobrej znajomości języka francuskiego i komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Wykształcenia średniego technicznego i/lub uzupełnionego dyplomem licencjata, specjalizacji w zakresie elektryki lub elektromechaniki (może obejmować również automatykę, techniki sterowania, pneumatykę lub hydraulikę);

Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Chęci rozwoju i uczestniczenia w firmowych szkoleniach technicznych

Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym (5:00 – 13:00 i 13:00 –  21:00) lub stała zmiana nocna (21:00- 5:00)