TECHNIK SERWISANT HVAC/ HYDRAULIK. BELGIA, Bruksela

Praca na stanowisku

TECHNIK SERWISANT HVAC/ HYDRAULIK

Miejsce pracy

BELGIA, Bruksela

Znajomość j. obcego

Angielski lub flamandzki na poziomie B1/B2

Doświadczenie

Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników – poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Technik serwisant HVAC (COWiG) i Hydraulik

    Miejsce pracy: Bruksela, Belgia

    Zakwaterowanie: zorganizowane

Twoje zadania:

    HVAC : instalowanie grzejników i rur aplex.

    Hydraulika: instalowanie urządzeń dostarczania i odprowadzania wody.

    Wentylacja : instalacja grup powietrza i kanałów.

Czego oczekujemy?

    Doświadczenia lub (i) wykształcenia w zakresie HVAC oraz hydrauliki

    Komunikatywnej znajomości j. angielskiego lub francuskiego

    Prawa jazdy kat. B

    Dokładności i samodzielności

    Sprawności fizycznej

    Mile widziany certyfikat VCA (lub gotowość do jego uzyskania)

    Ścisłego przestrzegania przepisów BHP

Co oferujemy?

    Zatrudnienie na warunkach belgijskich

    Pełen etat: 40h tygodniowo

    Nadgodziny płatne 150%

    Wynagrodzenie do 20,27€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)

    Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo do 550€ netto

    Pracę na jednej zmianie (dzienna)

    Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4700-5900 € brutto  (15,38 %  rocznych   zarobków brutto).

    Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2500-3200 € brutto (8,33 % rocznych  zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.

    Możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego 99€/tydzień (pokój 2-osobowy) 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

    Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9€ miesięcznie

    Możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy

    Po przejściu na stały kontrakt możliwość delegacji do projektów w różnych krajach (co wiąże się z dodatkowymi bonusami)