SPAWACZ MIG MAG. HOLANDIA, Amsterdam

Praca na stanowisku

SPAWACZ MIG MAG

Miejsce pracy

HOLANDIA, Amsterdam

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki komunikatywny

Doświadczenie

Kilkuletnie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B (posiadanie własnego samochód będzie dodatkowym atutem)

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Amsterdamie, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Nasz klient jest wiodącym producentem średnich i ciężkich konstrukcji stalowych dla budownictwa mieszkaniowego i nie mieszkaniowego oraz przemysłu budowlanego. Projektują i produkują konstrukcje stalowe takie jak schody, szyby windowe, ogrodzenia, barierki i wiele innych. Obecnie poszukują doświadczonych spawaczy MIG/MAG.

Twoje obowiązki:

Spawanie stali czarnej o grubości A8 w wielu pozycjach

Spawanie również warstwowo (3 do 4 warstw)

Dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:15 do 16:00 z możliwością ekstra płatnych nadgodzin.

Czego oczekujemy?

Minimum 4-5 lat doświadczenia w spawaniu stali czarnej w metodzie 135 i 138

Aktualne certyfikaty spawalnicze mile widziane

Doświadczenie w spawaniu wielowarstwowym

Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Chęć do wykonywania nadgodzin

Czynne prawo jazdy kat. B

Posiadanie własnego samochód będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Wynagrodzenie +/- € 2600,00 netto miesięcznie (+/- €600,00 tygodniowo) po odliczeniu kosztów pokoju 1. os. i podatku

Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Opiekę osobistego koordynatora w razie pytań lub problemów

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz