Serwis wymiany opon. Cała Holandia

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy przy wymianie opon. Praca na terenie całej Holandii:


Praca m.in. w ALMERE (1327), AMERSFOORT (3812), AMSTERDAM (1046), APELDOORN (7322), ARNHEM (6826), ASSEN (9402), DEVENTER (7418), EINDHOVEN (5653),GRONINGEN (9713), HARDERWIJK (3846), HAGA, HEERENVEEN (8447), LEEUWARDEN (8938), LICHTENVOORDE (7131), MEPPEL (7944), NIJMEGEN, ROTTERDAM, SCHIPHOL (1118), TILBURG (5046), UTRECHT, VENLO (5928), WORMERVEER (1521), ZWOLLE (8031).

Miejsce pracy może się zmienić w zalezności od ilości zamówień/ cała Holandia
Mile widziane osoby również osoby z prywatnych zakwaterowań z ww. lokalizacji

Praca w centrum serwisowym, prace pomocnicze, naprawa i wymiana opon, sprawdzanie ciśnienia w kołach, prace porządkowe.
Z a k r e s o b o w i ą z k ó w :
- wymiana opon
- wyważanie opon
- wymiana felg
- dostarczenie samochodu od/do klienta (kandydaci maja kontakt zarowno z osobami przyjezdzajacymi na wymiane opon jak i z klientem, czesto musza wjechac autem do zakladu).
Jak co roku kandydaci po przyjezdzie beda wyslani na 2 dniowy kurs wymiany opon, po jakim otrzymaja certyfikat, wazny i uprawniajacy ich do wykonywania tego typu pracy na terenie calej Unii Europejskiej. Godziny spedzone na kursie sa platne.
Praca bedzie trwala +/- do Swiat Bozego Narodzenia.
Nastepnie kandydaci beda mogli wrocic od +/- marca na kolejny sezon, oczywiscie juz za wyzsza stawke.
Jezeli kandydaci beda chcieli zostac w pracy po zakonczeniu pracy w Euromaster oczywiscie bedziemy im oferowac prace w firmach, gdzie mamy najwyzsze stawki, gwarantujemy wtedy prace na dlugi okres czasu.

Praca od 08 : 30 do 17 : 30
Czasami praca też w soboty

Start pracy - 05-10-2020 do 12-10-2020

 

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- sprawność fizyczna
- oferujemy zakwaterowanie firmowe
- motywacja do pracy

Oferujemy:

- legalną pracę
- stawkę godzinową € 10,91 euro brutto od 21 roku życia (do 20 roku życia € 10,38)
Kandydaci , którzy chcieliby wrócic z poprzedniego sezonu (lub tacy, którzy wrócą do firmy w marcu 2021) stawka 11,37 euro brutto.
- zakwaterowanie 97,50 € tygodniowo
- ubezpieczenie 24,59 € tygodniowo
- dojazd do pracy, organizujemy przewóz
- opiekę polskich koordynatorów

Generated with MOOJ Proforms Version 1.3
Imię i nazwisko *
Data urodzenia *
Numer telefonu prywatny (bez spacji) *
Numer telefonu kontaktowy/ rodzina (bez spacji) *
Adres e-mail *
Doświadczenie przy kwiatach/w ogrodnictwie/zdobyte na terenie Holandii * opisz np. rodzaj kwiatów i wykonywane czynności jeśli nie ma wpisz "brak doświadczenia"
Inne doświadczenie/opisz *
Znajomość języka *
Poziom znajomości język *
Załącz CV dopuszczalny rozmiar pliku 2MB, dopuszczalne rozszerzenia plików: doc, docx, docm, dotx, dotm,<br/>pdf, rtf, lwp, txt, text, wps, odt, ods, odp, jpg, jpeg
Prawo jazdy *
Kategoria prawa jazdy jeżeli brak proszę zostawić puste
Czy jest/są osoba/osoby z którą chciałabyś/chciałbyś pracować, która również do nas aplikowała?
podaj jej/jego imię i nazwisko oraz nr tel
Czy jest osoba/osoby z którą chciałabyś/chciałbyś mieszkać, która również do nas aplikowała?
podaj jej/jego imię i nazwisko oraz nr tel

 

 

Planowany termin rozpoczęcia pracy *
Planowany termin zakończenia pracy *
Czy posiadają Państwo swoje auto, i zgodziliby się na dowóz do pracy innych osób? (płatna kilometrówka)
Tak
Nie
W jaki sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie? Gdzie znaleźli Państwo naszą ofertę? *
Facebook
Na stronie niedziela.nl
W wyszukiwarce internetowej (Google)
W inny sposób (prosimy poniżej podać jaki?) np. “od znajomych“ Na innej stronie www (jakiej?). Prosimy wpisać poniżej adres www
Adres strony internetowej lub w jaki inny sposób dowiedzieli się Państwo o naszej firmie *

Administratorem danych osobowych jest Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski, z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane kontaktowe: e-mail: praca@marvelpc.eu , telefon : 0048 91 88 08 100. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit.  a i b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., dla potrzeb rekrutacji oraz przekazywania potencjalnym pracodawcom zagranicznym w celu ewentualnej weryfikacji prawdziwości zawartych w formularzu informacji. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. (Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu).  Podanie danych jest dobrowolne, ale zgody poniższe są niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski moich dodatkowych danych osobowych w celu poszukiwania ofert pracy za granicą i pośrednictwa w znalezieniu zatrudnienia w zakresie danych osobowych wskazanych w formularzu i załącznikach do niego. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody. Zgoda ta jest jednak niezbędna do realizacji wskazanego celu. *
tak
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak przez okres nie dłuższy niż 2 lata od dnia przesłania mailem niniejszego formularza. Osobie, której dane dotyczą przysługuje w tym zakresie prawo żądania usunięcia danych osobowych w każdym czasie. *
tak