PRACOWNIK RECYKLINGU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH. HOLANDIA, Harlingen/Leeuwarden

Praca na stanowisku

PRACOWNIK RECYKLINGU MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Miejsce pracy

HOLANDIA. Harlingen/ rejon Leeuwarden

Znajomość j. obcego

Podstawowy na poziomie A1/A2

Doświadczenie

Mile widziane/ nie wymagane

Prawo jazdy

Mile widziane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w rejonie Harlingen (8861) poszukujemy pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK RECYKLINGU ODPADÓW BUDOWLANYCH

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca przy recyklingu, sortowaniu materiałów budowlanych (metal, drewno), odbywająca się przy taśmie.

Praca odbywa sie w systemie jednozmianowym

Czego oczekujemy?

Mile widziane własne lokum w m./rejonie Harlingen/ Leeuwarden

Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu

Co oferujemy?

Stawkę € 12,40/h brutto (dla osób od 21 r.ż.)

Dobre zakwaterowanie (koszt € 97,50 tygodniowo)

Ubezpieczenie zdrowotne € 32,10 tygodniowo

Zwrot kosztów dojazdu:

0 do 10 km  –

powyżej 10 km:  €0,19/km