PRACOWNIK PRODUKCJI. HOLANDIA, Lelystad

WAŻNE

Wymagany komunikatywny niderlandzki poziom A2/B1

Praca na stanowisku

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy

Holandia, Lelystad

Znajomość j. obcego

Komunikatywny niderlandzki poziom A2/B1

Doświadczenie

Nie wymagane

Prawo jazdy

Mile widziane kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Nasz klient to firma która zajmuje się wytłaczaniem, drukowaniem i laminowaniem folii plastikowej. Z tej folii wykonuje się głównie stand-up saszetki, koperty foliowe, reklamówki oraz woreczki wielokrotnego użytku.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Twoje zadania:

➢ Praca polega na pakowaniu i przygotowaniu artykułów medycznych do wysyłki. Artykuły te

trzeba starannie zapakować, skontrolować i przygotować przed ich wysłaniem

W czasie pracy są 2 przerwy, po 15 minut każda, nie wliczane do czasu pracy

Praca w systemie 1 zmianowym (może to ulec zmianie, z uwagi na potrzeby klienta)

Nasze oczekiwania:

➢ Komunikatywna znajomość j.niderlandzkiego/ A2/B1

➢ Dostępność na dłuższy okres czasu

➢ Mile widziane osoby z prawem jazdy

➢ Brak przeciwskazań do pracy stojąco- chodzącej

Co oferujemy?

€ 12,16/ h brutto BEZ WIEKÓWKI

Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy

Wynagrodzenie wakacyjne 8,33%

Wynagrodzenie urlopowe 8,70%

Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)

Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo

Zapewniony transport do pracy

PRYWATNY TRANSPORT; PŁATNA KILOMETRÓWKA € 0,16/KM

Opiekę polskich koordynatorów

Pracę w solidnej, renomowanej firmie