✅ PRACOWNIK PRODUKCJI DYWANÓW. HOLANDIA, Genemuiden

Praca na stanowisku

Pracownik produkcji dywanów

Miejsce pracy

Holandia/Genemuiden/ rejon Zwolle

Znajomość j. obcego

Angielski B1/B2

Doświadczenie

Nie wymagane

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401

Dla naszego klienta w Genemuiden (8281) rejon ZWOLLE poszukujemy pracowników do produkcji dywanów.
Pracodawca to producent dywanów oferujący usługi hurtownikom i detalistom na całym świecie. Produkuje ponad 70 milionów metrów kwadratowych dywanów tuftowanych i włókninowych rocznie. 

 

Twoje zadania: 


Jako pracownik firmy będziesz odpowiedzialny za utrzymanie maszyn w jak najefektywniejszej pracy. Gwarantujesz ciągłość procesu produkcyjnego i wykonujesz różne czynności w dziale tuftu lub podkładu. Dołączysz do miłego zespołu który, wprowadzi Cię w cały proces produkcji. Jeżeli będziesz, pracować na dziale gdzie produkowane są, podkłady pod dywan będziesz musiał przejść 3-dniowe szkolenie. Jakość i bezpieczeństwo odgrywają ważną rolę. Będziesz pracować w różnych działach i będziesz odpowiedzialny za proces produkcji surowców, półproduktów lub wyrobów gotowych.
Sprawdzasz również, czy wszystkie produkty spełniają wymagania i jakość. Praca w systemie 3-zmianowym: zmiana poranna zaczyna się o godzinie 6:00 i trwa do godziny 14:30, zmiana popołudniowa rozpoczyna się o godzinie 14:30i trwa do godziny 23:00, zmiana nocna rozpoczyna się w niedziele o godzinie 1:00 do 7:00 a od poniedziałku od godziny 23:00 do godziny 6:00.
W zależności od tego do jakiego dzialu pracy pracownik trafi, moze na przyklad zajmować się douzupełnianiem szpul z nićmi na stojaki do tkania dywanów, moze zostać przydzielony do dzialu tzw. tuftingu, gdzie pracownik lączy ze sobą przędze do tkania dywanów za pomocą narzędzi do splatania, generalnie wszystko wykonywane jest maszynowo.
W dziale backingu pracownicy zajmują się pakowaniem dywanów za pomoca specjalnej folii i umieszczają na niej specjalne kody kreskowe. Czasami wykonuje się te czynności rownież maszynowo.

AKTUALNIE PRACA NA 3 ZMIANY
Start pracy : od zaraz

Zapewniamy zakwaterowanie


Opis stanowiska pracy :

* W większości praca przy maszynach tkających
* Pakowanie dywanów
* Układanie dywanów pod zamówienia do klientów


Czego oczekujemy?


* Znajomości jezyka angielskiego na poziomie B1/B2
* Prawo jazdy kat.B
* Zaświadczenia o niekaralności


Co oferujemy?

Stawkę: 13,67/h brutto +dodatek do każdej godziny/ łącznie: € 16,23/h
* Pełen etat
* Dopłatę € 10,00 tygodniowo dla kierowcy
* Agencja refunduje koszty transportu: 1 osoba w aucie: 0,16 centow za kazdy kilometr do pracy i z powrotem,
2 osoby i wiecej w aucie: 0,19 centow za kazdy kilometr do pracy i z powrotem
* Wynagrodzenie wakacyjne 8,33% 
* Wynagrodzenie urlopowe 8,70% (środki są kumulowane nakoncie wewnętrznym pracownika i zostaną wypłacone w trakcie urlopu lub w 7 tyg. od dnia zakończenia umowy z pracownikiem)
* Zakwaterowanie (koszt 104,00 € tygodniowo)
* Ubezpieczenie zdrowotne 33,51 € tygodniowo
* Zapewniony transport do pracy
* Opiekę polskich koordynatorów
* Pracę w solidnej, renomowanej firmie

 

Dodatkowe informacje:

 

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz