✅ PRACOWNIK PRODUKCJI Z DOŚWIADCZENIEM W FARMACJI/ CHEMII– 2500 EUR netto – NIEMCY, 13509 Berlin-Renickendorf

WAŻNE

Preferujemy kandydatów o poniższym profilu: ● Pracownicy posiadający wcześniejsze doświadczenie w obszarach produkcji i przetwarzania żywności, słodyczy, tekstyliów lub technologii ● Technicy farmaceuci (lub wcześniejsze doświadczenie w branży farmaceutycznej) ● Technicy chemicy (lub wcześniejsze doświadczenie w branży chemicznej)

Start pracy styczeń 2024

Praca na stanowisku

Pracownik produkcji

Miejsce pracy

NIEMCY, 13509 Berlin-Renickendorf

Znajomość j. obcego

Dobry niemiecki / poziom minimum B1/B2

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B + własne auto lub własne zakwaterowanie

Dla naszego klienta w Berlinie-Renickendorf (13407) poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

Ważenie surowców
Produkcja granulatów, tabletek lub kapsułek
Przeprowadzanie kontroli jakości
Przestrzeganie i zgodność z wytycznymi GMP
Czyszczenie i przygotowanie maszyn produkcyjnych
Przestrzeganie określonych wytycznych higienicznych
Prowadzenie dokumentacji (wprowadzanie parametrów maszyny, dat lub ilości)

Czego oczekujemy?

Własnego auta na dojazd do pracy/ lub własnego lokum w rejonie Berlina
Dobrej znajomości niemieckiego, na poziomie minumum B1/B2
Brak alergii na penicylinę
Gotowości do pracy w sytemie 3 zmianowym
6:00 – 14:30
14:00 – 22:30
22:00 – 6:30
Preferujemy kandydatów o poniższym profilu:
● Pracownicy posiadający wcześniejsze doświadczenie w obszarach produkcji przetwarzania żywności, słodyczy, tekstyliów lub technologii
● Technicy farmaceuci (lub wcześniejsze doświadczenie w branży farmaceutycznej)
● Technicy chemicy (lub wcześniejsze doświadczenie w branży chemicznej)

Co oferujemy?

Wynagrodzenie € 2500,00 netto miesięcznie
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym
Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12 miesiącach
Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)
€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)
€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)
Cykliczne podwyżki
Bonus paliwowy
Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie
Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty
Dodatki za prace zmianowe
Niemiecka umowa o pracę
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)
Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy
(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) maksymalny koszt: € 175,00 tyg.

Informacje dodatkowe:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz