OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ CNC. HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

Praca na stanowisku

OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ CNC

Miejsce pracy

HOLANDIA, Cruquius/ Amsterdam

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski lub niderlandzki

Doświadczenie

Doświadczenie przy obsłudze wycinarki laserowej Bystronic Fiber lub innego typu

Prawo jazdy

Kat. B/ własne auto mile widziane/ nie wymagane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w rejonie Amsterdamu/ Cruquius, renomowanej firmy działającej na rynku od ponad 35 lat, zajmującej się produkcją maszyn, przenośników taśmowych, platform, wywrotnic i stołów roboczych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

Obsługujesz wycinarkę laserową typu Bystronic Fiber

Ustawiasz maszynę wybierając odpowiedni program z biblioteki zgodnie z zamówieniem pracy

Pracujesz z rysunkiem technicznym

Dbasz o porządek na swoim stanowisku pracy

Pisanie oraz nadpisywanie programów nie jest wymagane

Nasze oczekiwania?

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wycinarki laserowej Bystronic Fiber lub podobnej

Komunikujesz się w języku angielskim lub niderlandzkim

Potraficz czytać rysunek techniczny i z nim pracować

Jesteś zaangażowany w powierzone obowiązki

Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Posiadanie własnego transportu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

Około € 2400,00 netto miesięcznie (po odjęciu podatku i kosztów pokoju 1 osobowego)

Stawka do negocjacji / zależna od doświadczenia

Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do czwartku w godzinach 08:00 – 17:00 w piątki od 08:00 do 15:00.

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Pokój jednoosobowy z szybkim internetem w cztero pokojowym mieszkaniu

Zwrot kosztów podróży do i z pracy

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów