OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Z ZAŁADUNKIEM BOCZNYM/ LUB OPERATOR REACH TRUCK. HOLANDIA, Zaandam

OPERATOR WÓZKA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Z ZAŁADUNKIEM BOCZNYM/ LUB OPERATOR REACH TRUCK

Miejsce pracy

HOLANDIA, Zaandam

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki komunikatywny poziom A2/B1

Doświadczenie

Doświadczenie w przewożeniu towarów wielkogabarytowych i nietypowych za pomocą wózka bocznego

Prawo jazdy

Kat. B i własne auto/ lub transport do pracy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Zaandam na terenie Holandii, poszukujemy osób na stanowisko:

doświadczonych w przewozie nietypowych/ wielkogabarytowych ładunków

Nasz klient jest wiodącym dostawcą drewna, paneli oraz materiałów budowlanych. Posiada wiele oddziałów na terenie całej Holandii.

Obsługuje również sprzedaż internetową. Praca na pierwszą zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16:00.

Twoje zadania:

Załadunek, rozładunek towarów w środku i na zewnątrz –  jest to praca nie na magazynie tylko w składzie drewna, przewożenie wielkogabarytowych elementów od 5 metrów długości

Komplementacja zamówień za pomocą wózka widłowego bocznego reach truck

Ogólne prace magazynowe

Czego oczekujemy?

Doświadczenia jako kierowca wózka widłowego bocznego

Doświadczenia w przewożeniu towarów wielkogabarytowych i nietypowych (min 5 metrów)

Doświadczenia jako order picker

Komunikowania się w języku angielskim lub niderlandzkim A2/B1

Czynnego prawa jazdy kat. B oraz posiadania własnego auta/ transportu do pracy

Posiadanie ważnego (holenderskiego) certyfikatu na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

+/- €1900 do €2100 netto miesięcznie (+/-€450 – €500 tygodniowo) po odliczeniu kosztów zakwaterowania i podatków

Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Pokój jedno osobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Zwrot kosztów podróży

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów