OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH (BRANŻA SPOŻYWCZA). BELGIA, Kaprijke

Praca na stanowisku

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH (BRANŻA SPOŻYWCZA)

Miejsce pracy

BELGIA, Kaprijke

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki na poziomie B1

Doświadczenie

Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży spożywczej

Prawo jazdy

Kategoria B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Kaprijke/Belgia – firmy zajmującej się produkcją słodkich przekąsek – poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn pakujących herbatniki, wafle, ciastka i pierniki

Dbanie o niezbędne zaopatrzenie do maszyn (materiały opakowaniowe)

Współpraca z pozostałymi operatorami maszyn

Kontrola jakość produktu

Przestrzeganie przepisów sanitarnych i BHP

Praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej. System rotacyjny składa się z wczesnej

zmiany od 5:00 do 13:00 i późnej zmiany od 13:00 do 21:00. Stała zmiana nocna trwa od 21:00 do 5:00. (dodatek 25%)

Oferujemy:

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Stawkę: 16,39 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)+ dodatki zmianowe

Stawkę z dodatkami od € 18,44 do (1 i 2 zmiana) i € 20,49/h brutto nocki

Stawka netto około € 475,00 tygodniowo

Bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy (1,09 € – wkład własny pracownika)

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4300 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2300 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Gwarantowane 39,5 h pracy tygodniowo

Opiekę polskiego koordynatora

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – pokój 2-os.95 € / tydzień, pokój 1-os. 145€/ tydzień

Możliwość skorzystania z firmowego samochodu 10€/ dzień

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 € miesięcznie

Nasze oczekiwania?

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Dobra znajomość języka angielskiego tj. umiejętność czytania, pisania, mówienia/ poziom B1

Samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej

Realizacja uzgodnień i poleceń oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Prawo jazdy kat. B oraz własne auto będzie dodatkowym atutem