OPERATOR DŹWIGU KOŁOWEGO / OPERATOR DŹWIGU GĄSIENICOWEGO. BELGIA

Praca na stanowisku

OPERATOR DŹWIGU KOŁOWEGO / OPERATOR DŹWIGU GĄSIENICOWEGO

Miejsce pracy

BELGIA

Znajomość j. obcego

Angielski lub flamandzki poziom B1/B2

Doświadczenie

Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy

Kat. B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej realizującej projekty z zakresu inżynierii lądowej oraz wodnej na całym świecie (m.in. w Kanadzie, Ameryce Południowej, Afryce), zatrudniającej ponad 2,5 tys. pracowników – poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operator maszyn budowlanych/ operator dźwigu kołowego i (lub) dźwigu gąsienicowego

Twoje zadania:

Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie różnych prac związanych z wykopami i podnoszeniem w dziale kabli i rur zarówno na terenie Belgii, jak i poza granicami Belgii/delegacje zagraniczne

Zakwaterowanie: zorganizowane

Czego oczekujemy?

Szkolenia/certyfikatu operatora maszyn budowlanych/ dźwig kołowy/ dźwig gąsienicowy

Doświadczenia na podobnym stanowisku min. kilka lat

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego

Prawa jazdy kat. B

Certyfikatu VCA (lub gotowości do jego uzyskania)

Gotowości do pracy fizycznej

Gotowości do pracy poza terenem Belgii (wyjazdy w delegacje)

Co oferujemy?

Zatrudnienie na warunkach belgijskich

Gwarantowane 40h tygodniowo

Nadgodziny płatne 150%

Stawkę do 20.27€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)/ do 550€ netto tyg.

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Pracę na jednej zmianie (dzienna)

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4700-5900 € brutto  (15,38 % rocznych zarobków brutto).

Premię roczną – w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2500-3200 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Możliwość skorzystania z zakwaterowania  firmowego 99€/tydzień (pokój 2-osobowy) lub do wyboru: 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9€ miesięcznie

Możliwość przejścia na stały kontrakt po 11 m-cach pracy