MONTER BALUSTRAD BALKONOWYCH. HOLANDIA, Vianen

Praca na stanowisku

Monter balustrad balkonowych

Miejsce pracy

HOLANDIA, Vianen

Znajomość j. obcego

Niderlandzki komunikatywny

Doświadczenie

Mile widziane doświadczenie techniczne

Prawo jazdy

Kategoria B

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w VIANEN (4131) poszukujemy montera balustrad balkonowych

Twoje zadania:

Cięcie aluminium, skręcanie różnych elementów, montaż balustrad oraz poręczy

Praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku

Czego oczekujemy?

- Doświadczenie technicznego

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Komunikatywnej znajomości języka niderlandzkiego

- Prawa jazdy kat. B

Co oferujemy?

- Stawkę € 12,12/h brutto

- Wynagrodzenie tygodniowe

- Zapewniamy zakwaterowanie € 117,50 brutto tygodniowo (ok. 93,00 netto tyg.)

- Ubezpieczenie € 33,51 tygodniowo

- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym/ karty do tankowania

- Bezpłatny wynajem roweru służbowego

- Możliwość długotrwalej współpracy z możliwością otrzymania kontraktu bezposrednio z zakładem pracy

- Umowę w j.polskim

- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.

Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz