KIEROWNIK ZMIANY. HOLANDIA, Zoeterwoude/ Leiden

WAŻNE

Wymagana znajomość j. niderlandzkiego na poziomie minimum A2/B1

Praca na stanowisku

KIEROWNIK ZMIANY/ SHIFT LEADER

Miejsce pracy

HOLANDIA, Zoeterwoude/ Leiden

Znajomość j. obcego

Niderlandzki na poziomie minimum A2/B1

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku/ preferowane w branży spożywczej

Prawo jazdy

Kat. B/ preferowany własny transport do pracy (auto)

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Zoeterwoude/ rejon Leiden (Lejda) poszukujemy kierownika zmiany na dział pakowania lub produkcji.

Opis firmy/ stanowiska pracy:

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją hamburgerów wegetariańskich. Ich produkty obecnie dostępne są w 94 tys. punktów sprzedaży detalicznej i gastronomii w 75 krajach na całym świecie. Zakład obecnie pracuje na 2 dzienne zmiany i jedną popołudniową. Zmiana dzienna od 06:00-14:00 a popoludniowa od 14:00-23:00. Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwymi nadgodzinami. Temperatura panująca na zakładzie to od 5’C do 7’C

Twoje zadania:

Jako kierownik będziesz zarządzać małym zespołem około 12 osobowym na linii produkcyjnej lub na inpaku

Kierowanie, zarządzanie i motywowanie pracowników

Ocenianie pracowników

Wdrażanie nowych pracowników

Sporządzanie harmonogramów pracy

Konsultacje z przełożonym

Zapewnienie i przekazanie procesu produkcyjnego

Promowanie dobrej współpracy pomiędzy pracownikami w swoim dziale oraz z innymi działami w firmie

Tworzenie idealnych warunków pracy, np. poprzez utrzymywanie porządku w zapasach

Ocenianie wyników i omawianie ich z pracownikami

Czego oczekujemy?

Kilkuletniego doświadczenia  na podobnym stanowisku, najlepiej w branży spożywczej

Komunikatywnej znajomość języka niderlandzkiego/ poziom A2/B1

Własnego transportu/ auta

Wiedza z zakresu HACCP i masz oko do bezpieczeństwa i higieny

Mile widziane (nie wymagane) własne zakwaterowanie w okolicy Zoeterwoude, Zoetemeer, Leiden

Co oferujemy?

+/- €2600 – €2940 netto miesięcznie (+/- €600 – €680 netto tygodniowo)

Powyższa kwota netto to kwota powstała  po odliczeniu kosztów pokoju 1 osobowego i podatku

Stała praca, 40 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu

Możliwosc zakwaterowania w pokóju jednoosobowym z szybkim Internetem w domu rodzinnym

Rekompensata kosztów podróży z zagranicy

Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym (33 euro na tydzień)

Wypłata wynagrodzenia co tydzień

Możliwość stałego zatrudnienia

Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów