FREZER/ PROGRAMISTA CNC. STEROWANIE HEIDENHAIN. HOLANDIA, Zwijndrecht/ Vlissingen

Praca na stanowisku

FREZER/ PROGRAMISTA CNC. STEROWANIE HEIDENHAIN

Miejsce pracy

HOLANDIA, Zwijndrecht/ Vlissingen

Znajomość j. obcego

Angielski lub niderlandzki

Doświadczenie

Na podobnym stanowisku (jako frezer i programista)

Prawo jazdy

Kat. B będzie dodatkowym atutem

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! Nr. Certyfikatu KRAZ 401.

 

Opis stanowiska pracy:

 

Obecnie dla naszego klienta w Zwijndrecht i Vlissingen (2 lokalizacje) poszukujemy wykwalifikowanego frezarza CNC ze znajomością programowania i obsługi maszyn wyposażonych w sterowanie Heidenhain.
Pracownik będzie odpowiedzialny za ustawianie, obsługę i programowanie frezarek CNC w celu produkcji precyzyjnych komponentów.

 

Twoje obowiązki:

 

- Programowanie CNC: programowanie, edytowanie i optymalizacja programu CNC przy użyciu sterowników Heidenhain w oparciu o rysunki techniczne, modele CAD i instrukcje robocze.
- Konfiguracja maszyny: konfiguracja frezarek CNC, w tym wybór narzędzi, mocowanie przedmiotu obrabianego i instalacja osprzętu, upewniając się, że wszystkie parametry są zgodne ze specyfikacją zadania.
- Zarządzanie narzędziami: wybieranie, instalowanie i konserwacja narzędzi skrawających, zapewniających efektywne przeprowadzanie zmian narzędzi i minimalizacja przestojów maszyny.
- Zapewnienie jakości: przeprowadzanie inspekcji w trakcie pracy i na zakończenie, przy użyciu precyzyjnych narzędzi pomiarowych (suwmiarki, mikrometry) w celu sprawdzenia jakości i dokładności obrabianych części.
- Rozwiązywanie problemów: identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z obróbką, zużyciem narzędzi i błędami programu, aby utrzymać optymalną wydajność maszyny i jakość części.
- Dokumentacja: prowadzenie szczegółowego zapisu programów CNC, arkuszy konfiguracyjnych, zmian narzędzi i raportów produkcyjnych.
- Bezpieczeństwo i zgodność: przestrzeganie wszystkich protokołów bezpieczeństwa, w tym ochrony maszyn, środków ochrony indywidualnej i zasad bezpiecznej pracy, aby zapewnić bezpieczne środowisko pracy.
- Konserwacja maszyn: wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych, takichjak czyszczenie, smarowanie i drobne naprawy frezarek CNC, aby zapewnić ich trwałość i niezawodność.
- Udoskonalanie procesu: współpraca z zespołami inżynieryjnymi i produkcyjnymi w celu zaproponowania ulepszeń procesów, ulepszeń narzędzi i skrócenia czasu cyklu produkcji.

 

Nasze oczekiwania:

 

- Komunikatywny angielski lub niderlandzki
- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
- Mile widziane wykształcenie techniczne lub zawodowe w zakresie obróbki CNC
- Udokumentowane doświadczenie w obsłudze frezarek CNC ze sterowaniem Heidenhain
- Umiejętność programowania CNC, w G-kodzie i M-kodzie
- Dobra znajomość zasad obróbki, doboru narzędzi i parametrów skrawania
- Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i modeli CAD
- Znajomość precyzyjnych przyrządów pomiarowych i procesów kontroli jakości
- umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły
- Doświadczenie z innymi sterownikami CNC będzie dodatkowym atutem

Wymagania fizyczne:

- Zdolność do stania przez dłuższy czas i podnoszenia/przenoszenia ciężkich materiałów i narzędzi.
- Zręczność manualna i koordynacja wzrokowo-ruchowa w celu precyzyjnej obsługi maszyny i obsługi narzędzi.

 

Co oferujemy?

 

€ 600/ 650,00 netto tygodniowo/ w zależności od doświadczenia
Do około € 2860,00 netto miesięcznie przy 40 h tygodniowo i 22 dniach roboczych (już po odjęciu kosztów pokoju 1 osobowego)
Płatne tygodniówki
40 h tygodniowo + możliwość nadgodzin
Nadgodziny płatne ze stawką 125%
Opiekę polskiego koordynatora
Możliwości rozwoju zawodowego
Bogaty pakiet świadczeń obejmujący ubezpieczenie zdrowotne i plany emerytalne
Ubezpieczenie: € 27,50/ tyg.

 

Informacje dodatkowe:


Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87.
Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zadzwoń teraz