BLACHARZ SAMOCHODOWY. BELGIA, Kapellen

Praca na stanowisku

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy

Belgia, Kapellen

Znajomość j. obcego

Komunikatywny angielski lub niderlandzki/ flamandzki

Doświadczenie

Przynajmniej 2 lata jako blacharz samochodowy

Prawo jazdy

Mile widziane

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ DO PRACY ZA GRANICĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401.

Dla naszego klienta w Kapellen w Belgii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Termin rozpoczęcia pracy; Od zaraz

Twoje zadania, umiejętności?

Kompleksowa naprawa karoserii samochodów różnych marek

Wykrywanie uszkodzeń i diagnostyka części wymagających naprawy

Prostowanie, naprawa lub wymiana uszkodzonej karoserii

Spawanie stali, aluminium i materiałów kompozytowych

Aplikacja uszczelniaczy i produktów antykorozyjnych

Nakładanie podkładów, piaskowanie, wypełnianie dziur i zarysowań

Maskowanie i wyrównywanie powierzchni

Przygotowanie powierzchni do lakierowania

Współpraca z pracownikami innych działów warsztatu

Praca w godzinach 7.30-16.00

Co oferujemy?

Zatrudnienie na belgijskich warunkach

Gwarantowane 40h pracy w tygodniu

Stawkę: od € 15,00 do € 18,00 brutto/h (od ok. € 400,00 netto tyg. do około € 480,00 netto tygodniowo)

Stawka godzinowa zależna od doświadczenia

Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

Dodatek wakacyjny – w skali przepracowanego roku ok. 4380-5259 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)

Premię roczną – w skali przepracowanego roku ok. 2374-2849€ brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego

Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania – 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy)

Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego – 9 euro miesięcznie.

Termin wyjazdu ustalamy indywidualnie z kandydatem

Możliwość przejścia na stały kontrakt z pracodawcą (benefity: ubezpieczenie szpitalne, ubezpieczenie

emerytalne, bony żywnościowe po rocznym okresie zatrudnienia na kwotę 7€/dzień w pracy)

Czego oczekujemy?

Co najmniej 2 lat doświadczenia w pracy na stanowisku blacharz samochodowy

Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Mile widziane prawo jazdy kat. B

Umiejętności pracy w zespole